Montaż reklam podnośnikiem koszowym – jak się do tego zabrać?

zwyżka reklama

Reklama zewnętrzna, tzw. outdoor, od lat cieszy się bardzo dużą popularnością – nie straszna mu konkurencja reklam internetowych, czy telewizyjnych. Reklama outdoorowa zapewnia szeroki zasięg, a wiele firm stosuje ją jako główny nośnik informacji, gdyż dociera do tej części odbiorców, którzy nie odbierają informacji reklamowych z innych szeroko rozumianych mediów. Jak zatem sprawić, by montaż tego typu reklam był równie łatwy, jak jego skuteczność? Z pomocą przychodzą podnośniki koszowe, dzięki którym zainstalowanie reklamy zewnętrznej jest proste i szybkie.

Jakie formaty reklam zamontujemy przy użyciu zwyżki?

Zwyżki ze względu na swoją kompaktową budowę, duży zasięg pionowy i spory zasięg boczny doskonale nadają się do pracy w branży reklamowej. Najczęściej wykorzystywane są do instalacji różnorodnych formatów reklamowych. Formaty te instaluje się na specjalnych stelażach, na budynkach, na elewacjach, w witrynach, ale też na mostach, wiaduktach, czy nad pieszymi traktami.

Podnośnik koszowy pozwala na instalację wielu formatów reklamowych:

  • montaż reklam wielkoformatowych, banerów, billboard’ów,
  • montaż reklam i kasetonów świetlnych,
  • oklejanie okien i witryn sklepowych,
  • mocowanie liter i formatów przestrzennych,
  • instalacja oświetlenia do reklam.

Jak wybrać odpowiednią zwyżkę do montażu reklam?

Jeśli zastanawiasz się jaka zwyżka będzie odpowiednia dla potrzeb Twojej firmy, warto rozważyć kilka kwestii, które są kluczowe przy wyborze pojazdu. Istotna jest wysokość, na jakiej montowane będą reklamy – w naszej ofercie posiadamy podnośniki koszowe o zasięgu do 36 metrów. Kolejnym ważnym aspektem, jaki należy wziąć pod uwagę jest wymiar i waga montowanych reklam – ma to znaczenie w kwestii wyboru sprzętu o odpowiedniem udźwigu i wielkości kosza. Konieczne jest również, by określić rodzaj terenu, na którym mamy zamiar montować reklamy – ma to znaczenie w odniesieniu do parametrów technicznych, ale i wysokościowych, szerokościowych i tonażowych. Warto zatem zastanowić się na jakich podłożach i w jakich obszarach przyjdzie pracować wybranym urządzeniom. W naszej ofercie znajdziesz zwyżki renomowanego włoskiego producenta ISOLI o najróżniejszych parametrach. Zapoznaj się z kartami technicznymi pojazdów, lub skontaktuj się z naszym działem handlowym, by wybrać zwyżkę najlepiej pasującą do potrzeb Twojej firmy!

Dlaczego warto użyć właśnie podnośnika koszowego do montażu reklam?

Reklamy wielkoformatowe mogą być oczywiście montowane z wysokości rusztowań. Jednak, czy to dobre rozwiązanie? Zdecydowanie łatwiejszy montaż zapewnia użycie podnośnika koszowego. Zwyżkę można rozłożyć zdecydowanie szybciej, co skraca czas przygotowania do montażu jak i sam jego proces. Co więcej, zwyżka zapewnia osobie montującej reklamę zdecydowanie większe bezpieczeństwo w czasie pracy. W odróżnieniu od rusztowania zwyżka jest o wiele bardziej mobilna. Daje montażyście możliwość sterowania koszem, dzięki czemu manewruje nim na wysokości i szerokości fasady budynku lub innej powierzchni reklamowej. Może dzięki niej również zbliżyć lub oddalić się od fasady, co nie jest możliwe przy użyciu rusztowania. Istotnym jest również możliwość zabrania ze sobą w koszu najpotrzebniejszych narzędzi oraz samej reklamy, zatem nie ma potrzeby, by korzystać w tej kwestii z dodatkowych urządzeń. Podnośnik koszowy w zakresie montażu reklam wielkoformatowych zdaje egzamin wzorowo, a co więcej można wykorzystać go do wielu innych zadań – wszędzie tam, gdzie dotychczas użylibyśmy drabiny, bądź rusztowania.

zwyżka samochodowa 4x4

Które modele zwyżek Isoli warto wybrać do montażu reklam?

Jeśli aspektem istotnym przy wyborze modelu zwyżki jest jej zasięg, warto wówczas wziąć pod uwagę model ISOLI PTJJ 36.29. Jego wysokość robocza to 35,6 m, przy maksymalnym wysięgu bocznym 29 m. Dzięki tym czynnikom montaż wielkoformatowej reklamy na dużej wysokości nie stanowi żadnego problemu.

Jeśli zależy nam na mobilności i dopasowaniu modelu do działania w różnych warunkach terenowych, warto zainteresować się zwyżką ISOLI MPT 140 4×4. Dzięki napędowi 4×4, zwyżka doskonale sprawdzi się do pracy w terenie. Maksymalna wysokość robocza w przypadku tego modelu podnośnika koszowego to 13,4 m.

Do pracy w mieście doskonale sprawdzą się lekkie zwyżki – a wśród nich np. Model ISOLI PT180, z wysokością roboczą 18m, obracaną kolumną i obracanym koszem, wysięgiem bocznym 10,30m.

Firma HMF Polska to wyłączny dystrybutor zwyżek ISOLI  na terenie kraju. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne modele zwyżek, które sprawdzą się w pracy nie tylko w branży reklamowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej http://isoli-polska.com.pl lub poprzez bezpośredni kontakt z naszymi doradcami z działu handlowego.

Dziękujemy za lekturę naszego artykułu! Mamy nadzieję, że zainteresują Cię również inne materiały z naszego bloga!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook